Pakowanie

Zamawiając produkty w naszym sklepie internetowym masz pewność, że produkty czekoladowe, kruche i posiadające krótkie terminy ważności do spożycia dotrą na wybrany adres, jako nienaruszone i na czas. Zdajemy sobie sprawę, że wiele z zamówionych produktów będzie dostarczanych jako prezenty dla najbliższych osób, dlatego też przykładamy wszelkich starań by opakownie oprócz walorów zabezpieczających miało również odpowiedni wygląd. 

 

 

Każdy produkt czekoladowy w zależności od tego, czy jest to figura czekoladowa, czy pralina posiada własny przetestowany sposób pakowania. I tak na przykład figury czekoladowe są pakowane w folie celofanowe, które następnie w celach zabezpieczenia przed uszkodzeniem owija się folią bąbelkową i finalnie pakuje w tekturowe opakowanie z odpowiednimi oznaczeniami, że przesyłany produkt jest delikatny i należy na niego uważać podczas transportu.

 

Praliny zamawiane w naszym sklepie sa pakowane w tekturowe ozdobne opakowania z szybką lub w specjalne przeznaczone do tego celu opakowania zrobione w całości z czekolady.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się na bieżąco o aktualnych okazjach.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny. Dowiedz się więcej o cookies.

Zamknij