Słodki prezent na Dzień Matki

 

26 maja to idealna okazja, by podziękować naszym wspaniałym Mamom za ich opiekę i dobre słowo. Do życzeń warto dołączyć czekoladowy upominek, dlatego na naszej stronie znajdziecie zakładkę dedykowaną temu świętu.


Czekoladowe serduszko
 

To propozycja dla każdego, kto chciałby powiedzieć i pokazać „Kocham Cię Mamo”. Zamawiając ten zestaw warto wybrać ulubiony smak czekolady naszej Mamy: deserową, gorzką, białą lub białą kolorową oraz dowolny smak nadzienia czekoladowej pralinki.
 

Czekoladowa bombonierka ze zdjęciem
 

Zdjęcie mamy z dziećmi w słodkiej formie to idealny wybór na prezent dla Mam ceniących spersonalizowane prezenty. Upominek w takiej formie to wyjątkowy sposób na podziękowanie za wsparcie i wychowanie.
 

Czekoladowy koszyk z owocami
 

Różnokolorowe owoce i kosz starannie wykonaliśmy z przepysznej deserowej, mlecznej i białej czekolady. Ten prezent jest nie tylko pyszny, ale także bardzo atrakcyjny wizualnie. W związku z tym może też posłużyć Mamie również jako ozdoba stołu.
 

Czekoladowe róże
 

Jak połączyć kwiaty i słodkości w jedno? Wystarczy skomponować bukiet z czekoladowych figurek przedstawiających róże i obdarować tym nie niezwykłym bukietem swoją ukochaną Mamę. Uśmiech na twarzy gwarantowany!